Na začiatok Email Kontakty Slnečné plachty Markízy Vejáre Zdvíhače Moderné oplotenia Oplotenia KalkulácieSOLIDAY

Umenie tieňa.
Soliday je registrovaná značka spoločnosti Plaspack Netze GmbH. Plaspack bol založený v roku 1973 ako výrobca technických tkanín a výrobca plastov. Dnes Plaspack group ponúka široké portfólio výrobkov a úspešne sa etablovala vo viacerých business oblastiach na základe svojich inovácií a know-how.

www.soliday.atMARKILUX

Pod Markiluxom je leto vždy perfektné.
Markilux je v Nemecku jedna z najvačších značiek v odvetví zatieňovania a už viac ako 25 rokov spríjemňuje odpočinok ľuďom na ich balkónoch a terasách.

www.markilux.deSHADELAB

V roku 2008, bol náš cieľ vyrábať cutting-edge tienidlá, innovatívne technológiou a aj dizajnom.

Cieľ dosiahnutý. Dnes sme skutoční odborníci na tienenie.

Vyrábame Made in Italy markízy, s patentovaným dizajnom a technologiou, s medzinárodne certifikovanou kvalitou. Vznikli sme v Trevise, ale naša vízia je medzinárodná. Náš cieľ je exportovať dizajn Made in Italy do celého sveta.

Zmenili sme definíciu tieňa a markíz, povýšili sme ich na bezprecedentnú dizajnovú úroveň. Dnes, po viac ako 10 rokoch práce, sme pripravení urobiť ďaľší krok.

www.shadelab.comSTOBAG

Buďte cool v tieni.
STOBAG vvýja a vyrába textilné markízy viac ako 40 rokov. Jeho produktové skupiny tvoria ucelený program markíz pre využitie v exteriéroch vrátane elektromotorov a ovládačov. Sortiment firmy STOBAG sa neustále rozširuje a adaptuje architektonickým požiadavkám. Švajčiarska výroba zaručuje vysokú úroveň kvality.

Výroba
Vývojové a výrobné stredisko je situované vo Švajčiarskom Muri. Plocha výrobných, skladových a administratívnych priestorov je úctyhodných 27000 m2. Kvalifikovaní zamestnanci vyrobia a predajú každoročne viac ako 120000 markíz.

www.stobag.chCLIMAX

Spoločnosť pôsobí na českom trhu už od roku 1993. Počas tejto doby sa stali jednou z najväčších a najsilnejších firiem v oblasti tieniacej techniky v Českej republike.

Výroba a hlavné sídlo spoločnosti je vo Vsetíne, stále zastúpenie so vzorkovňami sú v Ostrave a Hradci Králové. Vďaka širokej sieti montážnych skupin sú schopni zabezpečiť rýchlu a kvalitnú montáž po celej Českej republike a na Slovensku.

Veľký dôraz kladú na kvalitu svojich produktov. Každý pracovník osobne zodpovedá za svoj diel práce, kvalita je neustále sledovaná a vyhodnocovaná. Team odborníkov vo vývojovom stredisku prevádza inovácie výrobkov a vyvíja nové typy tienení s komfortnejším ovládaním, príjemnejším designom a dlhšou životnosťou. Z tohto dôvodu sú tieto výrobky veľmi úspešné aj na zahraničných trhoch.

www.climax.czUMBROSA

Vytvárame Vaše pohodlie.
Umbrosa NV sa nachádza v Roeselare-Beveren, Belgicko a odtiaľ distribuuje svoje produktové portfólio so značkami Paraflex, Rimbou a Ingenua do viac ako 40 krajín. Výrobky Umbrosa sú vyvinuté a vyrobené pod vlastným managementom. Hlavné body stratégie spoločnosti Umbrosa obsahujú inováciu, komunikáciu a poskytovanie služieb.

www.umbrosa.be
Garancia
Na všetky markízy poskytuje výrobca 2-ročnú záruku.


Látka
Vyberte si prosím z našej kolekcie poťahových látok.


Rám
Vyberte si prosím z našej kolekcie povrchovej úpravy rámu.


Pohon
Motorické ovládanie markízy zvyšuje výrazne Vaše pohodlie.


Automatika
Automatické ovládanie výsuvu a stiahnutia markízy predlžuje jej životnosť.


Slnko a tieň
Zem je so Slnkom v dynamickom vzťahu, ich vzájomná poloha...