Na začiatok Email Kontakty Slnečné plachty Markízy Vejáre Zdvíhače Moderné oplotenia Oplotenia Kalkulácie

KLIP - Novinka 2010!
Mysleli by ste si, že najpopulárnejšia markíza môže mať odlišný tvar? Tu je odpoveď. KLIP je klasická výsuvná markíza s hranatým profilom, ktorú sme vynašli v novej podobe. Každý jednotlivý komponent je navrhnutý a vypracovaný do najmenších detailov. Všimnite si tvar podpier plátnového hriadeľa.

Tmavý grafitový vzhľad bez príplatku !

STILLA - Novinka 2010!
Pokiaľ nechcete hranatý priečny profil, no pritom nechcete robiť kompromisy v mechanickom vyhotovení a vynikajúcom dizajne, potom je riešením séria STILLA. Tento model je dokonalou alternatívou výsuvnej markízy s hranatým profilom. Možno ju inštalovať na stenu, na strechu alebo vo výklenku.

Tmavý grafitový vzhľad bez príplatku !

Markilux 1000 - Novinka 2009!
je moderná, štýlová a tvarovo čistá slnečná clona s klasickým konstrukčným riešením, ktorá nielenže dokonale zatieni Vašu terasu, ale navyše aj poteší každé oko. Markíza sama má viacero moderných farebných prevedení, ktoré ešte umocní štýlová ochranná strieška.

Markilux 930 - Novinka 2009!
je moderná, štýlová a tvarovo čistá slnečná clona s konstrukčným riešením bez nosnej tyče, ktorá sa perfektne hodí k Vášmu moderne zariadenému domu, či bytu.

AZUR
AZUR je slnečná clona s dokonalým konstrukčným riešením. Základným prvkom konštrukcie je nosný oceľový profil 35 x 35 mm, pomocou ktorého je clona kompletne zostavená a prednastavená na montáž. K markíze je možné dodať rôzne typy konzôl. Kĺbové ramená uchytené na nosnom profile zabezpečujú optimálne napätie vysúvanej látky.

TRION PLUS
alebo TRION s prekríženými ramenami je špeciálny typ clony zostavenej na nosnom profile. Táto jedinečná konštrukcia umožňuje väčší výsuv markízy, než je jej šírka. Kĺbové ramená od 120 cm do 350 cm sú v zatvorenom stave umiestnené pod sebou a pri vysúvání sa krížia.

SELEKT
Kompaktná Selekt markíza je určená pre univerzálne použitie tienenia terás, záhradných posedov, a tiež v gastronómii. Ide o markízu s trojhranným nosným profilom, ktorý spolu s univerzálnymi upevňovacími konzolami umožňuje montáž na stenu, na strop alebo na krokvové konzoly.

SELEKT Plus
Selekt Plus je špeciálna markíza s prekríženými kĺbovými ramenami. Má uplatnenie špeciálne tam, kde sa vyžaduje väčší výsuv ako je samotná šírka markízy. S markízou Selekt Plus zatienite plochy ako vstuprné dvere, výkladové okná, alebo úzke strešné terasy.Garancia
Na všetky markízy poskytuje výrobca 2-ročnú záruku.


Látka
Vyberte si prosím z našej kolekcie poťahových látok.


Rám
Vyberte si prosím z našej kolekcie povrchovej úpravy rámu.


Pohon
Motorické ovládanie markízy zvyšuje výrazne Vaše pohodlie.


Automatika
Automatické ovládanie výsuvu a stiahnutia markízy predlžuje jej životnosť.


Slnko a tieň
Zem je so Slnkom v dynamickom vzťahu, ich vzájomná poloha...