Na začiatok Email Kontakty Slnečné plachty Markízy Vejáre Zdvíhače Moderné oplotenia Oplotenia Kalkulácie

KUMO - Novinka 2010!
Klasická kazetová markíza prekonala hranice svojho dizajnu. Esenciálny štýl, žiadne viditeľné skrutky, žiadne plastové kryty na bokoch. Dômyselné riešenie pre dokonalé spojenie profilov.

Tmavý grafitový vzhľad bez príplatku !

SHAN - Novinka 2010!
Red Dot Design 2010

Najmodernejšia kazetová markíza. Pokiaľ ide o váš domov, neuspokoja vás žiadne kompromisy. Chcete kazetovú markízu, ktorá bezchybne funguje. A chcete mať objekt, ktorý nebude narúšať línie a dekórum architektúry vášho domu.

Tmavý grafitový vzhľad bez príplatku !

Markilux 990 - Novinka 2009!
Úplne nová kazetová markíza. Je štýlová, je moderná a vysoko kvalitná markíza 990ka od Markilux, ktorý v nej prínáša to najkrajšie čo je na európskom trhu.

Markilux 5010 - Novinka 2009!
Zmodernizovaná a vylepšená 5005ka, štýlovejšia ako kedykoľvek predtým to je 5010 od nemeckého výrobcu Markilux, ktorý v nej prínáša to najkrajšie čo je na európskom trhu.

Markilux 6000
Luxusná, štýlová a vysoko kvalitná markíza 6000 od nemeckého výrobcu Markilux, ktorý v nej prínáša inovatívne riešenia v 3 rôznych štýlových líniách (Club, Studio a Lounge). Hlavnou prednosťou tejto markízy je elegantne inegrovaný prídavný volán 140 cm, ktorý može byť navyše aj motoricky poháňaný.

CASABOX
Kazetová clona CASABOX je v stiahnutom stave celá uložená v kazete, ktorá ju cháni pred poveternostnými vplyvmi. Elegantný vzhľad kazetovej clony s minimálnymi rozmermi kazety 12,3 x 21,5 cm umožňuje jej použitie pri požiadavkách maximálnych rozmerov zastienenia 500 x 225 cm.

TENDABOX
TENDABOX je kompaktná slnečná, kazetová clona dokonalej konštrukcie so zaujímavým tvarom a moderným designom. Pri jej vývoji boli využité desaťročné technické skúsenosti a najnovšie poznatky v tomto odbore. Zaoblený tvar kazety a predného profilu pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo.Garancia
Na všetky markízy poskytuje výrobca 2-ročnú záruku.


Látka
Vyberte si prosím z našej kolekcie poťahových látok.


Rám
Vyberte si prosím z našej kolekcie povrchovej úpravy rámu.


Pohon
Motorické ovládanie markízy zvyšuje výrazne Vaše pohodlie.


Automatika
Automatické ovládanie výsuvu a stiahnutia markízy predlžuje jej životnosť.


Slnko a tieň
Zem je so Slnkom v dynamickom vzťahu, ich vzájomná poloha...